poniedziałek, 26 września 2016

Stay like that for a while

Po długim czasie niepewności i oczekiwania, zawsze przydaje się coś miłego by odreagować.  A co może być lepszego od pasji i ludzi którzy ją rozumieją?

Tak więc, ubiegły weekend zaczęłam lalkowo. Wraz z Karoliną ( Naomiaoi ) spotkałyśmy się w Baśniowie u Agnieszki ( Zurineczka ). Obie uwielbiamy klimat tego miejsca. Zabrałam ze sobą moje trzy, wtedy ukochane lalki, piszę w czasie przeszłym ponieważ w dniu wczorajszym dołączyła do mojej kolekcji nowa miłość, o której personaliach wiedzą tylko wtajemniczeni, a inni dowiedzą się, mam nadzieję, z następnego postu. Ale wracając do piątku, były ze mną moje dwie ukochane żywice i Harley Queen którą poznaliście w poprzednim wpisie. Jednak przed obiektyw poszła tylko Lillian. W zrobieniu zdjęć niezwykle pomogła mi Karolina. Dziękuję, bez Ciebie zdjęcia nie byłyby tak udane. Liczę na kolejne wspólne sesje już niedługo bo planów jest dużo... Wkład pracy Agnieszki w te zdjęcia też jest bardzo duży, ale to zasługuje na oddzielny wpis. Szczerze mówiąc, Aga podziwiam Cię, że z nami i naszymi Charakterami wytrzymujesz i życzę dużo cierpliwości.. :)

Może uda mi się coś jeszcze w weekend lalkowego zdziałać a później powrót na uczelnię i w kodeksy, ale nie narzekam. Chwilowo osiągnęłam pewien rodzaj stabilizacji który mam nadzieję, utrzyma się przez dłuższy czas. 

A teraz nie pozostaje mi nic, jak zaprosić Was do obejrzenia zdjęć.

Mam nadzieję, że zdjęcia się podobały... :)
Do następnego wpisu!

12 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia. Są pełne naturalności i wdzięku. Zachwyca mnie każde z osobna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana :) ^^
   Następnym razem lecisz z nami :)

   Usuń
 2. Naturalne, piękne zdjęcia ślicznej dziewczyny... super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja panienka nabiera ogłady -
  coraz śmielej pozuje - i zachwyca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)
   A co do pozowania to zasługa Karoliny, ja się nad nią nadal trzęsę. :P

   Usuń
 4. Piękna jest i zdjęcia rzeczywiście wyszły fantastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh wow! Piękna sesja.
  Pozdrowienia:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniecznie musimy się wybrać na kolejną sesje :). Bardzo dobrze mi się z tobą pracowało a Lilian to wspaniała modelka. :D Było super

  OdpowiedzUsuń